חיפוש
ציוד משרדי
אולם תצוגה ומכירות - השיקמה 15 א.ת אזור טל: 03-6886525 שעות 08.30-17.30

מיטב מספקת הכול למשרד!

 

מיטב ציוד משרדי חושבת עליכם לכל אורך היום, מרגע שאתם מגיעים למשרד ועד שאתם הולכים הביתה. כשבאים אליכם לקוחות וזקוקים לכיבוד וקפה, כשאתם נדרשים לעבוד עם ציוד משרדי שוטף וכשאתם עושים פרזנטציה ללקוחות שלכם. כל ציוד מקטן עד גדול שהמשרד שלכם זקוק לו, יטופל ביד רגישה ובנאמנות וזריזות על ידי הצוות של מיטב ציוד משרדי.

 

לוח מחיק במקום פנקס נייר – טוב גם לאיכות הסביבה ולשמירה על כדור הארץ

במקום להחזיק פנקס לתזכורות, טלפונים שיש לעשות במשך היום ועוד, תוכלו לקבל לוחות מחיקים שעליהם אפשר לכתוב ולמחוק במשך היום עשרות פעמים בלי להשתמש בנייר כלל. המשרד הדיגיטלי של היום לא זקוק לנייר כמעט ולוח מחיק הוא פתרון נפלא, מהיר ומעודכן. אין צורך לשמור ניירות ולזרוק אותם אחר כך ובכך לגרום לבזבוז נייר. כך אפשר לשמור על סביבה ירוקה.

 

למה אנחנו הכי טובים?

כי יש לנו הכול. אנחנו נמצאים במרכז תל אביב ואת רוב הציוד ניתן לספק באופן מיידי. מה שלא ניתן לספק במיידי אפשר לספק במהירות המרבית ללא תקלות, עד למשרד שלכם ובכל שעה. תוכלו תמיד להתעדכן בסטטוס ההזמנה שלכם ולבחור מהמגוון העצום שיש לנו באתר. נוכל לשנע אליכם הכול, מהאביזר הקטן ביותר למשרד ועד לכבד ביותר. הכול במסירות ובנאמנות מקסימלית ללקוחו. הציוד שאנחנו מספקים הוא בעל איכות משובחת וללא תקלות.

 

עברתם למשרד חדש? אתם זקוקים לריהוט משרדי? ואחר כך ללוח מחיק, לוחות שעם, פנקסים, תיקיות ועוד?

 

אנחנו התשובה לכול. הציוד המשרדי שלנו כולל גם ריהוט, הייתם מאמינים? נותנים מחירים מיוחדים להזמנות בסוף שנת המס, ומתאים ריהוט למשרד שלכם. כדאי מאוד לעשות קניות לקראת סוף שנת המס כדי לקבל עליהן החזרי מס. מיטב משווקת כסאות מחשבים וגם כאלה של חברת פלטכניקה שידועה באיכות המוצר שלה

במיטב יש ספות וכורסאות המתנה, יש כסאות מעבדה, כיסאות לקפיטריה, שולחנות בר לפינה נעימה במשרד, שולחנות מנהלים וכתיבה, עמדות מזכירות, שולחנו לחדרי ישיבות, שלוחות צד, ארגזי מגירות ועוד המון המון מבחר. רק תבואו ותוכלו לבחור.

בחר מחלקה
אל תפספס!
אתר מאובטח

כל הזכויות שמורות שיווק ומכירה של ציוד משרדי לחברות ומשרדים אזורי חלוקה | מאמרים | מיטב ציוד משרדי |
בניית אתרים: לוגייט טכנולוגיות | עיצוב גרפי: www.yds.co.il