רוצים לרכוש מגרסה חדשה למשרד שלכם?

כך תמצאו את המתאימה ביותר

ישנם סוגים שונים של מגרסות נייר. יש את המגרסות המיועדות לגריסה בו זמנית של כמות רבה של דפים ויש את אלו שמיועדות לגריסת כמות קטנה. יש מגרסות גדולות מאד ויש מגרסות קומפקטיות יחסית, מגרסות נייר אישיות. אם יש לכם משרד או עסק בכל תחום שהוא ואתם זקוקים למגרסת נייר, תגלו שיש לא מעט אפשרויות כיום, העומדות לרשותכן, שחלקן וודאי תתאמנה לכם יותר בעוד שאחרות פחות. אז, מה כדאי לבדוק לפני שרוכשים אחת (או יותר)?

באיזה סוג של מגרסה מדובר

רוצים לרכוש מגרסה למשרד? השוק מציע לכם מספר סוגים של מגרסות, כמו אלו שתמצאו במיטב, שיווק והפצת ציוד משרדי. מגרסות הנייר נבדלות אלו מאלו בפרמטרים שונים ומספקות מענה למגוון רחב של צרכים. יחד עם זאת, לכל סוג מאפיינים מסוג אחר וכדאי להכיר את הסוגים המוצעים בשוק כדי לאתר את מה שזקוקים לו. באופן כללי ישנם שני סוגים עיקריים של מגרסות: מגרסה אוטומטית ומגרסה ידנית. המגרסה האוטומטית, שנפוצה כיום הרבה יותר, מתחילה את תהליך הגריסה ומפסיקה אותו באופן אוטומטי, בעת הכנסת הנייר וכשמסתיימת הגריסה. המגרסה הידנית, כפי שניתן לנחש, פועלת בלחיצת כפתור והמפעיל אותה הוא זה ששולט בה. אלה שנוהגים להשתמש במגרסה במשרד לא מעט וגורסים כמות רבה של ניירות יעדיפו את המגרסה האוטומטית כמובן.

מגרסה-משרדית-עד-140-דף-130m-rexel

הגודל שלה ואיך היא משתלבת במרחב

לא משנה היכן מעוניינים למקם את המגרסה, כשמחפשים מגרסה למשרד, כדאי לבדוק את המידות המדויקות שלה ולבחון האם ועד כמה היא אכן תשתלב במרחב שבו היא תעמוד: במסדרון, בחדר המזכירה או בכל מקום אחר. המגרסות נבדלות אלו מאלו במידות שלהן, בין היתר. ישנן מגרסות גדולות מאד וישנן מגרסות קטנות. מגרסות גדולות הן מגרסות חזקות לרוב הרבה יותר וגם מיועדות למקומות שבהם משתמשים רבים. המגרסות הקטנות מתאימות למשרדים קטנים או למקומות בהם השימוש במגרסה איננו רב מאד.

התקציב שלכם וכמה עולה המגרסה

בדומה לכל ציוד אחר למשרד, גם כאן טווח המחירים הוא רחב ובעיקר בשל המגוון העצום. לפני שיוצאים למשימת הקנייה, כדאי להגדיר את התקציב של המשרד עבור רכישה זו ולפעול בהתאם לכך. סקר שוק יכול לעזור וכדאי לזכור שככל שמגרסת הנייר איכותית יותר, המחיר שלה יהיה גבוה יותר. מומלץ מאד שלא להתפשר על איכותה וגם אם המשמעות לכך היא הוצאה כספית גבוהה. בסופו של דבר מדובר במכשיר שאמור לשרת אתכם לאורך שנים רבות ולא באופן זמני. ולכן, חשוב מאד לשים דגש על האיכות אבל גם לבדוק את העלויות. במסגרת סקר השוק כדאי לבחון פרמטרים נוספים מלבד העלויות כמו מי החברה שמייצרת את המגרסה, האם נדרשת תחזוקה מיוחדת וכדומה.  

מגרסת-פתיתים-משרדית-עד-7-דף-sd-9333-eclipse

מגרסת-פתיתים-משרדית-עד-16-דף-jp-536c-eclipse

מגרסה-משרדית-עד-13-דף-prostyle-12-rexel