לוח מחיק גדול הוא כלי דידקטי והסברתי חשוב. לוח מחיק גדול משפר משמעותית את יכולתם של הצופים בו לקלוט את המידע המועבר בו, לוח מחיק הוא כלי למידה עוצמתי. כאשר אתם רוכשים לוח מחיק גדול אתם משפרים משמעותית את יכולתם של הצופים או הלומדים אשר שומעים הרצאה או פרזנטציה לקלוט את המסר המועבר או את החומר הנלמד.

לוחות-זכוכית-מחיקים-b-clearלוחות-מחיקים-אופיקס-bi-officeלוחות-פליפ-צ-ארט

לוח מחיק גדול מכל הסוג

1. לוח מיק גדול מאפשר ללומדים בשיטות למידה שונות לקלוט את החומר בצורה טובה ואפקטיבית. תלמידים שונים או עובדים שונים לומדים בשיטות שונות. לוח מחיק גדול מאפשר לכלול מלל רב עליו ונותן אפשרות גם למי שזקוק ליותר זמן בכדי להעתיק את המלל בקצב של כול הקבוצה.

2. העובדה שכול כך קל להשאיר מלל על לוח מחיק גדול מבלי שזה יפריע להמשיך ולהוסיף מידע וחומר למידה על הלוח, מחזק גם לומדים איטיים יותר ושומר על אחידות קליטת החומר ועל הומוגניות של יכולות למידה בקבוצת הלימוד.

3. בין אם אתם מורים בכיתה או מעבירים פרזנטציה או הדרכה בחברה לוח מחיק גדול יאפשר לכול אחד ואחד מן הלומדים ליהנות מלמידה נהירה ברורה ואיכותית. לוח מחיק גדול מאפשר שימוש במגוון צבעים, ובמגוון אמצעי המחשה שמסייעים לכם כמורים או כמדריכים ליצור סדר, ארגון, והבניה של החומר המועבר בהרצאה.

4. בהדרכה או בשיעור חשוב לזכור כי הלומדים שלכם אמנם קולטים מידע חשוב בשיעור עצמו אך את מירב הלמידה הם מבצעים אחר כך בבית בעזרת הרשימות שהם עורכים לעצמם. לוח מחיק גדול מאפשר ללומדים שלכם לבצע וליצור עבור עצמם רשימות אפקטיבית יותר, מדויקות יותר, ולא לפספס אפילו פרט אחד מהשיעור, או מההרצאה, מהפרזנטציה או מההדרכה.

5. יש מרצים שנוהגים לרשום פרטים רבים על גבי לוח מחיק גדול. אם אתם מורים או מרצים כאלה, הצדק אתכם. תלמידים או לומדים רבים מתקשים לערוך רשימות נכונות ונאמנות לשיעור וכך גם אם הם רק מעתיקים את תכולת הלוח יהיה להם בבית חומר למידה נאמן לשיעור. זה חשוב והכרחי. במיוחד בחינוך מיוחד. לכן לוח מחיק מעודד למידה אפקטיבית.