הלוחות המחיקים של BE-OFFICE ו BE-CLEAR 

לוח מגנטי לפי מידה

יותר ויותר בעלי משרדים בוחרים להיעזר בלוחות מגנטיים, מהם קל ופשוט למחוק את התוכן שאותו כותבים. לוחות מחיקים מהווים כלי חשוב ומרכזי מאד בבתי עסקים שונים ואפשר אפילו למצוא אותם גם בבתים פרטיים. הלוחות, המוצעים על ידי מיטב, מביאים איתם איכות ברמה גבוהה מאד והתאמה מלאה על הצרכים. הם מגיעים במידות שונות והם מחזיקים מעמד לאורך שנים. מתי אפשר להשתמש בהם, למי הם מיועדים ובכלל – האם או עד כמה באמת צריכים אותם? הנה, התשובה:

היתרונות שבלוחות המחיקים

בין אם אלה לוחות מחיקים מזכוכית ובין אם אלה לוחות מגנטיים מחומר אחר, הלוחות המחיקים מציעים יתרונות רבים וזו גם הסיבה מדוע מעדיפים לבחור דווקא בהם במקום בפתרונות אחרים. אחד היתרונות הבולטים שבהם הוא העובדה שניתן למחוק מהם את מה שנכתב מבלי שיישארו עליהם סימנים. בעבר נהגו להשתמש פעמים רבות במהלך הישיבות בניירות גדולים שעליהם כתבו את התוכן או בלוחות עם גיר. כיום, מעדיפים את הלוחות המחיקים שעליהם כותבים בטושים מיוחדים שאינם מותירים אחריהם סימנים. אפשר לשוב ולהשתמש בלוח המחיק בכל פעם שרוצים וליהנות מאסתטיקה רבה. מעבר לכך, הם גדולים מספיק כדי לכתוב עליהם לא מעט ואפשר להתקין אותם במקומות שונים.

למי זה מתאים

עסקים בתחומים שונים, משרדים וגם אנשים פרטיים בוחרים לרכוש לוחות מגנטיים, המוצעים על ידי מיטב, כאלה שמספקים להם מענה לצורך והופכים לכלי מרכזי במהלך העבודה שלהם. אפשר להשתמש בלוחות אלה בזמן ישיבה חשובה, פגישת עבודה וגם במהלך היום כשצצים רעיונות שונים או רוצים לכתוב תזכורת חשובה שאסור לשכוח. אפשר להשתמש בהם גם בבית הספר, בכיתות עצמן, באוניברסיטאות או במכללות ואפילו בבתים פרטיים. אלה לוחות חזקים ועמידים, עם מסגרת עשויה אלומיניום או עם מסגרת עשויה מעץ, שאותם אפשר לתלות בכל מקום בבית או במשרד. הדבר חוסך לכם ניירות ועוזר לכם לזכור פרטים חשובים במהלך היום ולסכם נקודות שאסור לשכוח. המחירים של הלוחות מוצעים בטווח רחב מאד, המתאים לכל כיס, לכל תקציב.