לוחות הזכוכית המחיקים של B CLEAR עם 10 שנות אחריות 

בין אם לחדר העבודה שלכם בבית ובין אם למשרד, לוח מחיק זכוכית יכול להיות פתרון מצוין עבורכם, כזה שישרתם אתכם וודאי לא מעט ויספק מענה מושלם לצרכים השונים. תוכלו למצוא כיום אצל מיטב מבחר של לוחות מחיקים, העשויים מחומרים שונים, בין היתר כאלה העשויים זכוכית. B CLEAR הוא בין הדגמים הפופולאריים כיום ולא בכדי: הוא מציע איכות ברמה גבוהה וגם נוחות רבה. למי מתאימים לוחות מחיקים אלה ומה המאפיינים שלהם? הנה, התשובה:

לוח מחיק לכל שימוש


אחד הפתרונות הנהדרים למשרדים הוא לוח מחיק, העשוי מזכוכית. לוח מחיק מסוג זה, המצאה של השנים האחרונות, מהווה פתרון יעיל לצרכים שונים. אפשר למצוא אותו אצל לקוחות פרטיים וגם אצל לא מעט עסקים. הרעיון המרכזי העומד מאחוריו הוא האפשרות לסכם, לכתוב עליו פרטים שונים ואחר כך, בקלות רבה, למחוק אותם ולכתוב חדשים. אם בעבר השתמשו בלוחות עם גיר, הרי שכיום מוצעת אפשרות טובה יותר, אסתטית ובעיקר גם יעילה יותר: לוחות זכוכית מחיקים B CLEAR. אפשר להשתמש בלוח המחיר בחדר העבודה ולכתוב עליו תזכורות שונות, הוא נהדר לחדר הישיבות כדי לסכם נקודות חשובות במהלך הדיון וטוב לשימושים נוספים, בהתאם לצורך.

מאפייני הלוח


הלוח המחיק העשוי מזכוכית מגיע במידות שונות: 150X100, 200X120, 120X90, 90X60 ועוד. האפשרויות הרבות, מגוון המידות של הלוח, הופכות את השימוש בו לנוח עוד יותר. אפשר לתלות אותו בכל מקום שרוצים ולהשתמש בו בעת הצורך. היותו עשוי מזכוכית הופכת את הלוח המחיק לאסתטי מאד ולכזה שקל מאד לנקות אותו. לאחר שכותבים על הלוח באמצעות טושים מיוחדים, ניתן להסיר זאת בשניות בודדות ולשוב לכתוב על הלוח הנקי. למי שהאיכות, הניקיון כמו גם העיצוב הנהדר והאסתטיקה חשובים לו, לוח זכוכית מחיק הוא, ללא ספק, הפתרון הנכון ביותר. טווח המחירים של לוח זה הוא רחב והוא תלוי במידותיו של הלוח. זוהי הוצאה חד פעמית, המבטיחה לכם מענה לאורך שנים בהתאמה מלאה לצרכים. מהיום גם אתם יכולים ליהנות מלוח מחיק במשרד שלכם או בחדר העבודה בבית.