לוחות ועזרי תצוגה 

 • ציוד ואביזרים ללוחות ומצגות
 • לוחות קיר מחיקים ונעיצה

  סוגים שונים של לוחות המיועדים למטרות ניהול משרד או בית עסק. בסוגים אלה נמצאים הלוחות למעקב ותכנון, אשר מגיעים כשעליהם כבר נמצאות תבניות או טבלאות בלתי מחיקות, המיועדות להכנסת נתוני תכנון ומעקב אחרי פעילות המשרד או העסק. בקטגוריה זו נמצא גם הלוח המחיק לתכנון ומעקב חודשיים, מעקבים שבועיים ויומיים וכן מוצרים שעליהם תבנית לוח שנה מלאה המיועדת למעקב עבור כל הפעילות השנתית.

  שימושיות למנהלים ועובדים

  הכתיבה על גבי לוח מחיק מציעה שקיפות מלאה ומגע אישי עם צוות העובדים. המעקב והרישום המידי אחר התפוקה והביצועים מאפשרים לכל עובד לראות את מצבו אל מול העובדים האחרים, מאפשרת למנהל לבחון תפוקות ולייעל את העבודה. מוצרים אלה במקומות עבודה ניתנים ולניצול בשימושים נוספים כמו הדרכות, מצגות, הודעות משרד וכדומה.

  לוחות משולבים

  קיימים סוגים נוספים של לוחות המשלבים את הפונקציות של לוח מחיק עם עליהם ניתן לנעוץ, או להדביק מידע נוסף. במקרים אלו מתגברת השימושיות של המוצרים המחיקים וניתן במקביל למידע המחיק להשתמש בלוח גם כלוח מודעות. גם לוח מחיק שלו יכולת משיכה של מגנטיים מתאים ביותר למטרה זו של שילוב סוגי מידע.  עבור מטרה זו, כאשר ניתן להשיגם בגדלים שונים, והם אינם מגבילים בשטח הכתיבה או הצמדת המודעות

  דוגמא לשימוש במקום עבודה

  הפונקציונאליות והשימוש בלוחות מחיקים יבוא לידי ביטוי מרבי במחלקות כמו מוקדי שירות או מוקד מכירות טלפוני. לוחות זכוכית - מחיקים שיוצבו במחלקות המספקות שירותים אלו, מאפשרים רישום או-ליין  ומעקב רציף אחר תפוקת העבודה של כל אחד ואחד מהעובדים. על הלוח ניתן לרשום כל הזמו פרמטרים כמו: מספר שיחות שבוצעו החוצה או שיחות נכנסות שנענו. ניתן לרשום את כמות המכירות שנסגרו או לחליפין מספר הפגישות שתואמו, באם מדובר במוקדי טלמרקטינג . הלוח המחיק יכול לשמש כמקום הרישום של הפגישות שנקבעו, רישום שעות העבודה שחלפו או שנשארו, סכומי עסקאות שנסגרו ועוד ועוד, כל מידע רלוונטי לעבודת המחלקה יכול להופיע על הלוח המחיק ולהתחלף על פי הצרכים. על הלוח ניתן לכתוב הודעות שונות לעובדי המחלקה, להציב יעדים, לציין את גובה בונוסים וכדומה. לסיכום, מעבר למוצר זה ניתן למצוא מגוון מוצרי ציוד משרדי במחירים אטרקטיביים ותחרותיים.

לוחות ועזרי תצוגה – מדוע כדאי לכם לקנות אותם?

לא משנה לאיזה תחום שייך העסק שלכם, לוחות ועזרי תצוגה סביר שיוכלו לספק לכם מענה לצרכים שונים. תוכלו למצוא כיום מגוון רחב של מוצרים מסוג כזה, המגיעים במידות שונות ובעיצובים שונים. היתרונות שלהם רבים וטווח המחירים הוא רחב, כך שהם מתאימים לכל תקציב כמעט. מתלבטים האם לרכוש כאלה לעסק שלכם? הנה כל הסיבות מדוע כדאי לכם לעשות זאת:

כי קל להעביר אותם ממקום למקום

אחד היתרונות הבולטות של עזרי התצוגה המוצעים כיום, כאלה שיכולים לשמש עסקים בתחומים שונים, הוא העבודה שקל להעביר אותם ממקום למקום. בין אם יש לכם חדר ישיבות קבוע בעסק שלכם ובין אם לאו, רכישה של עזרי תצוגה כמו לוחות למשל, תאפשר לכם נוחות רבה. תוכלו להעביר אותם לכל אחד מחדרי המשרד שלכם, להעמיד אותם בכל מקום או נקודה שתרצו וליהנות מכל היתרונות הנוספים שהם מציעים. הם אינם כבדים, קל מאד להזיז אותם ממקום למקום ובאופן זה לקבל מענה מדויק לצורך הקיים.

מחיקים, קלים ונוחים לשימוש

עזרי התצוגה של היום מציעים נוחות רבה. הם מחיקים, קל ונוח מאד לכתוב עליהם והם מצוינים כמענה לכל משרד או עסק. הם לא גדולים ומסורבלים מדי, לא תופסים מקום רב ונגישים מאד למשתמש. בין אם משתמשים בהם בתדירות גבוהה ובין אם לאו, הם אפשרות מצוינת שיכולה לעזור לכם בזמן ישיבה חשובה, פגישה עם לקוח או עם ספק או אפילו סיכום שבוע עם צוות העובדים שלכם.

מוצעים במחירים נוחים מאד

כמו כל ציוד משרדי אחר, גם מוצרים אלה מוצעים לכם היום במחירים נוחים מאד. אתם לא צריכים להוציא על כך סכומי כסף גבוהים במיוחד וגם אם התקציב שלכם לא גבוה תמצאו בדיוק את מה שאתם מחפשים. העלות הנוחה של הלוחות ושל עזרי התצוגה הנוספים איננה באה כמובן על חשבון האיכות שלהם והם חזקים ועמידים ויוכלו לשרת אתכם ואת העובדים שלכם למשך שנים רבות. תוכלו לרכוש לוח אחד לעסק שלכם או כמה לוחות שונים וגם עזרי תצוגה נוספים ולשלם מחיר שמתאים לתקציב שלכם.

מותאמים לצרכיו של כל משרד

בעזרת לוחות ועזרי תצוגה אפשר לסכם נקודות חשובות בכל פגישה. כאשר עומד מולכם מרצה או בעל עסק אחר ומספר לכם על השירותים שהוא מציע או על המוצרים השונים, ניתן יהיה להשתמש בפגישה שכזו בלוח עצמו כדי לציין עליו את כל היתרונות של המוצר או של השירות וגם של העסקה עצמה. כאשר אתם, כבעלי העסק, נפגשים עם לקוח פוטנציאלי, תוכלו להשתמש בלוח ובעזרי התצוגה האחרים כדי להציג את עצמכם, את המוצרים שלכם או את השירות שאותו אתם מציעים. התצוגה הזו, באופן הזה, תאפשר לכם להמחיש את הנושא בצורה טובה וברורה יותר.