לוחות למצגות והדרכה (פליפ צארט) 

לוח שמשלב בין איכות לנוחות

במיטב תמצאו מגוון של לוחות מחיקים, שבהם תוכלו להיעזר במשרד שלכם, בעסק שלכם או אפילו בבית הפרטי שלכם. לוח פליפ צ'ארט הוא אחד הסוגים וגם בין הנמכרים ביותר. לוח זה משלב, ובאופן מושלם, בין איכות ברמה גבוהה לנוחות רבה וזו גם הסיבה מדוע מעדיפים לרכוש אותו רבים. אם אין לכם לוח כזה, מומלץ לכם להזמין אותו בהקדם ולו כדי ליהנות מהיתרונות הרבים שהוא מציע.

כמה זה עולה - הלוח מוצע כיום בטווח רחב של מחירים. מחירו של הלוח, ובדומה למחירם של לוחות אחרים, נקבע בהתאם לכמה פרמטרים: מידותיו של הלוח – ככל שהוא גדול יותר המחיר גבוה יותר, איכותו – לוח איכותי מאד יעלה יותר מלוח פשוט וגם החומרים שמהם הוא עשוי.

אופן השימוש בו - היתרון הבולט של לוח פליפ צ'ארט הוא הניידות שלו. הלוח הזה עומד על מתקן שניתן להזיז אותו בקלות רבה מאד ממקום למקום. אין צורך לתלות אותו על הקיר, הוא עומד על הרצפה. אפשר להשתמש בו בכל מקום שרוצים וללא כל בעיה. הלוח הוא לוח מחיק, כך שכל כתיבה עליו באמצעות טושים, ניתנת למחיקה בתוך שניות בודדות. אפשר לכתוב עליו במהלך הישיבה, למחוק בכל פעם שרוצים, ולכתוב נקודות חשובות אחרות מחדש. מעבר לכך יש לו גם רגליים מתכווננות ולכן אפשר להתאים אותו ישירות לגובה הכותב.

שימושים שונים ללוח אחד -בלוח הזה אפשר להשתמש כמענה לצרכים שונים. אפשר להניח אותו בחדר הישיבות של החברה שלכם ובמהלך הישיבה עצמה לרשום סיכומים ומסקנות חשובות. אפשר להניח אותו במשרד שבו עובדים, בחדר עצמו, ותוך כדי יום העבודה, כשעולים רעיונות שלא רוצים לשכוח, לרשום אותם ישירות על הלוח. הלוח המחיק המצוין הזה יכול להתאים גם לצרכים פרטיים. לחדר הילדים, לחדר העבודה שלכם בבית וגם למטבח או לסלון כשמגיעים אורחים. אפשר לשחק בעזרתו משחקים שונים, שדורשים כתיבה על לוח מרכזי.

לסיכום - בעזרת לוח פליפ צ'ארט אפשר לזכור נקודות חשובות וליהנות מלא מעט יתרונות במהלך יום העבודה. הוא מציע נוחות רבה מאד, הוא קל מאד לשימוש ומציע פתרון נהדר לצרכים רבים.