לוחות נעיצה שעם/בד 

איך בוחרים לוחות העשויים שעם או בד

רוצים לרכוש לוח שעם או לוח העשוי מבד למשרד שלכם? מיטב מציעה לכם מבחר של לוחות שעם ובד, המספקים מענה לצרכים שונים. הם מתאימים הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות עסקיים ומוצעים בטווח רחב של מחירים וגם במידות שונות. איך מאתרים מבין המגוון העצום את הלוח המתאים ביותר? הנה כמה נקודות שתעזורנה לכם למצוא בדיוק את מה שאתם מחפשים:

הגדירו את הצרכים שלכם

השוק מציע כיום מגוון של לוחות מחיקים העשויים מחומרים שונים. כדי למצוא את הלוח המתאים לכם ביותר, לוח שתוכלו לתלות עליו ניירת חשובה, מסמכים שונים או כל אלמנט אחר, כדאי לכם להגדיר תחילה את הצרכים שלכם ומומלץ לכם לעשות זאת בצורה המדויקת ככל שניתן. לשם מה אתם זקוקים ללוח? מי צפוי להשתמש בו? האם אתם רוצים לתלות עליו ניירות או אלמנטים אחרים? האם הלוח הזה מיועד לצרכים פרטיים או שמא זהו לוח שאמור לשמש את העובדים במשרד שלכם? תשובות לשאלות אלו תאפשרנה לכם לאתר את הלוח המתאים ביותר.

מהו התקציב שברשותכם

אם מחפשים לוחות שעם ובד תגלו שטווח המחירים של לוחות אלה הוא רחב. אם אתם מעוניינים לרכוש כמות גדולה, כדאי לכם בשלב השני, לאחר שהגדרתם את הצרכים, להגדיר גם את התקציב שלכם: כמה כסף אתם רוצים להוציא על הרכישה הזו. מחירי הלוחות משתנים. המחיר של כל לוח נקבע בהתאם לפרמטרים שונים, כמו הגודל שלו, האיכות שלו וגם החומרים שמהם הוא עשוי.

היכן אתם מעוניינים לתלות אותם

את הלוחות האלה תמצאו, כאמור, במידות שונות. לפני שאתם רוכשים את הלוח, מומלץ לכם להחליט מראש היכן אתם מעוניינים לתלות אותו: במשרד שלכם? בחדר המשחקים של הילדים? במטבח אולי או בחדר העבודה בבית? אולי בעצם אתם רוצים לתלות אותם בכל החדרים בעסק שלכם, כדי שיהיו זמינים לעובדים שלכם? כך תדעו אילו לוחות שעם ובד לחפש, תוך התייחסות למידות המדויקות של כל לוח ולוח ולמידותיו המדויקות של אותו המקום שבו אתם מתכננים לתלות אותם.